Krostki i bąbelki po solarium i mezoterapii igłowej

Witam mam pytanie 04.09 miałam zrobioną mezoterapie igłowa na ujedrnienie...dmae" cos takiego tydzien po zabiegu z własnego niedopatrzenia poszłam na solarium i wyszły mi krostki .........babelki bez płynu z dnia na dzien schodza jednak kolejny zabieg mam 18.09 co robic dlaczego to sie pojawilo i czy moge wykonac zabieg pownonie gdyż działa.....i bardzo bym chciała

Nie pisze Pani gdzie te zmiany się pojawiły? Czy w miejscu robienia mezoterapii? Trudno bez zobaczenia tych zmian wyrokować czego były wynikiem. Podejrzewam, że zabieg miała Pani wykonany jednym z preparatów z serii Derma Heal. O ile nie jest wskazane solarium zaraz po zabiegu to zmiany, które się pojawiły mogą być wynikiem samego opalania - (kwestia ustawień? długości ekspozycji?) jednym słowem ciężko bez zobaczenia coś pomóc. Jeżeli będzie Pani miała te zmiany w miejscu gdzie byłą mezoterapia, to póki jest stan zapalny i tak tego zabiegu nie można wykonać. Proponuję na razie odstawić solarium w trakcie cyklu mezoterapii.

Jednym z zaleceń po zabiegu mezoterapii igłowej jest nie korzystanie z solarium! Prawdopodobnie doszło do reakcji zapalnej w miejscach iniekcji.
Proszę zgłosić się do gabinetu, gdzie wykonywany był zabieg. Zanim zastosuje Pani cokolwiek na twarz powinien obecny stan obejrzeć specjalista.