Co oznaczają grudki po mezoterapii?

Dzień Dobry, 3 miesiące temu miałam dokonywany zabieg mezoterapii igłowej na biust i dekolt, do tej pory pozostały mi czerwone wypukłe grudki. Dostałam już antybiotyk Duomox, leki antyhistaminowe i maści sterydowe, nic nie pomogło. Zmiany przypominają pryszcze, niektóre można nawet wydusić, ponieważ zbiera się w nich płyn. Zmiany czasami swędzą, jednak nie zawsze. Nie wiem co robić, żaden lekarz nie jest w stanie mi pomóc. Zastosowany koktajl do mezoterapii to SRS. Z góry dziękuję za pomoc.

Wygląda to na stan zapalny.
Czy mezoterapię wykonywał lekarz?
Czy ma Pani jakieś choroby przewlekłe ?
Czy jest Pani alergikiem ?
Czy modlą Pani wcześniej mezoterapie? Jeżeli tak czy tym samym preparatem ?
Jak długo przyjmuje Pani antybiotyk ?
Gdyby > 4-5 dni, warto by zastanowić się nad zmianą antybiotyku po uprzednim posiewie materiału