Uczucie guli w gardle i przewlekła zgaga u zdrowego 21-latka

Witam, od jakiegos czasu borykam sie z uczuciem guli w gardle, ktorej nie moge przelknac. Laryngolog niczego sie nie dopatrzyl. Trwa to od paru miesiecy, do tego doszla przewlekla zgaga, na ktora nie pomagaja juz leki bez recepty. Dodam ze nie cierpie na nadwage , nie pale od roku, odzywiam sie regularnie, alkohol okazjonalnie. W czym tkwi problem i czy jedno ma zwiazek z drugim. Z gory dziekuje za odpowiedz .

Pana objawy mogą wskazywać na chorobę refleksową. Może pan spróbować wziąć pantoprazol/omeprazol doraźnie, a w wolnej chwili zgłosić się do lekarza POZ.