Uczucie łaskotania w podeszwie stopy

Witam, mam dziwne uczucie łaskotania w podeszwe stopy już od 15 min, ktore pojawilo sie nagle. Nie jest to ciągłe ale co kilka sekund się pojawia i słabnie. To takie dziwne uczucie, w ktorym chcialabym się podrapać ale to nie pomaga. Jest tak jakby w srodku. Dodam ze mialam tak pare miesiecy temu w prawej ręce przez ok.2 dni. Wiadomo skąd pojawia się coś takiego?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i dodatkowych informacji odnośnie sytuacji po jakich pojawia się opisane uczucie nie jestem w stanie podać powodu Pani dolegliwośći.