Uczucie lęku i niepokoju a stres

Witam, od pewnego czasu czuje uczucie dziwnego lęku i niepokoju i nie wiem czy to jest spowodowane. Początkowo myślałam,że to problemy ze zdrowiem,lecz zrobiłam wszystkie badania i wyszły ok. Zaczęło się biegunkami i małą odpornością na stres. Rzuciłam palenie,odeszłam z pracy,staram się zdrowo odżywiać,uprawiam sport a mimo to lęk cały czas sie utrzymuję. Dodatkowo nie czuję się najlepiej rano -mam mdłości,jestem blada i mam fale złego samopoczucia. Co to może być? Czy to minie samo?

Dzień dobry!

Mogą być to objawy stanów nerwicowych, zaburzeń lękowych czy depresyjnych. Proszę zgłosić się do psychologa oraz lekarza psychiatry.

Pozdrawiam!

nie.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza