Uczucie nacisku na żuchwę i ból szczęki

Witam serdecznie być może jakiś lekarz mi odpowie męczy mnie od ponad 2 miesięcy dyszenie w okolicy żuchwy uczucie nacisku na żuchwę uczucie nacisku pod brodą ostatnio nawet lekki ból szczęki i strasznie naciągnięte ścięgna w tym odcinku były również skoki ciśnienia bóle głowy zawroty głowy szybsze bicie serca morfologia nic neurolog z wywiadu nic nie stwierdza kardiolog ze strony serca nic widzi po badaniu wysiłkowym laryngolog nic po wywiadzie nic nie widzi .

Warto wykonać diagnostykę radiologiczną - zdjęcie panoramiczne i jeśli lekarz uzna za stosowne TK wolumetryczne wątpliwej okolicy lub pełne - kości szczęk. Pełne badanie stomatologiczne może ujawnić odchylenia od normy, warto więc udać się do swojego stomatologa.