Ból szczęki po pobiciu

Witam, dwa dni temu byłem ofiarą pobicia, od razu po wydarzeniu pojechałem na SOR, gdzie po zrobieniu mi tomografii stwierdzono jedynie złamanie nosa, nic więcej. Jestem umówiony na leczenie nosa jednak dzisiaj zaczęła boleć mnie szczęka, bardziej po bokach pod uszami. Czy mam się martwić? Nie chcę dostać szczękościsku czy czegoś podobnego.

Może to bolą stawy skroniowo-żuchwowe skoro dostałeś w brodę? Trzeba dokładnie obejżeć żuchwę na TK może są złamane wyrostki stawowe zuchwy?BADAJ SZYBKO NOS MOŻE TRZEBA GO NASTAWIĆ PÓKI NIE ZROSNĄ SIĘ ZŁAMANE ODŁAMY.