Co zrobić w przypadku znacznego przekrzywienia szczęki w jedną stronę?

Głównym problemem jest znaczne przekrzywienie szczęki na lewą stronę, towarzyszący temu krzywy zgryz oraz strzelanie i przeskakiwanie żuchwy, któremu towarzyszy ból. Dokładniej: od kilku lat nasilający się problem krzywizny szczęki, który może wynikać z niedoborów lub fizycznego uszkodzenia. W efekcie tego mam również krzywy zgryz i zęby ani w zwyczajnym jak i próbie dopasowania nie pokrywają się w żaden sposób. Przeskakujaca żuchwa podczas otwierania szeroko ust. Blokada i brak możliwości zamknięcia. Do tego niezależnie krzywa przegroda nosowa. Bylem na konsultacjach ale lekarze odsyłają mnie do następnych a tamci do kolejnych i kółko się zamyka lub ktoś rozkłada ręce. Problem staje się coraz trudniejszy a nie stać mnie aby zrobić to w całości prywatnie. Wiem że muszę ponieść koszt aparatu i to już będzie trudne dla mojego budżetu. Bardzo proszę o pomoc, radę lub informacje.

Proszę zwrócić się z tym problemem do właściwego dla miejsca zamieszkania Oddziału NFZ,który wskaże stosowne podmioty niosące pomoc w tym zakresie.