Uczucie obręczy na głowie a stosowanie Paroksetyny

Panie Doktorze od 3 mscy nie moge sobie poradzic mialam na poczatku uczucie obrezy na glowie dostalam paroksetyne bralam 20 mg przez 3 msce nic nie pomoglo teraz pare dni nie biore odczuwam oromna sennosc zmeczenie tak jak bym nie miala krazenia mozgowego pale papierosy 30 lat cholesterol calkowity 190 ,mam zla koncentracje .Mam 50 lat czy to mozliwe ze to jest zwiazane z menopauza bylam u lekarza ze to depresja ale ja nie mam niskiej samooceny czy tez smutku drecza mnie tylko te objawy

Depresja nie musi przebiegać pod postacią smutku czy też niskiej samooceny. Tak się najczęściej kojarzy.
Depresja może przebiegać pod postacią tzw somatyzacji objawów tj różnych dolegliwości somatycznych np bóle głowy i wielu innych.

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza