Uczucie odrealnienia i dezorientacji oraz bóle i zawroty głowy

Witam .Jestem 19 latkiem.Mam ciagle odrealnienia i dezorientacje . bole glowy i ciagle przemyslenia. zawroty glowy . Mam wszystkie prwidlowe wyniki. Nie wiem czy to na pewno nerwica lekowa czy np hashimoto. Czy przy dobrych wynikach TSH Ft3 iFt4 moge miec taka chorobe.? Ciagle czuje sie dziwnie .co to moze byc ? prosze o szybka odpowiedz.

Witam,
jeśli wyniki są prawidłowe to może to być zaburzenie lękowe (tzw. nerwica). Może ona wynikać z wielu rożnych przyczyn, mieć przyczyny w nieco nietypowym postrzeganiu pewnych sygnałów, większej na nie wrażliwości. Warto w takich sytuacjach skontaktować się z psychoterapeutą, który pomoże w radzeniu sobie z objawami oraz w zrozumieniu ich przyczyn oraz w dalszym radzeniem sobie z problemem. Sprawa jest rozwiązywalna. Pozdrawiam.