Uczucie oszołomienia w głowie i braku koncentracji

Witam, od długiego już czasu ( około 2 lat) mam ciągłe uczucie oszołomienia w głowie i braku koncentracji. Prowadzę raczej zdrowy i aktywny tryb życia, więc nie mogę dopatrzeć się przyczyny. Odkryłem też,że jestem mniej cierpliwy niż kiedyś i mam problem z odnalezieniem swojego miejsca. Co dzień dręczą mnie trudne pytania egzystencjalne, które nawet mnie nie dotyczą, ale o nich myślę. Jestem już zmęczony szukaniem swojego ''miejsca''. Nie zawsze tak było. Mam 38 lat i rodzinę. pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza