Uczucie pieczenia pod prawym żebrem, nudności i słodki smak w ustach

Od pewnego czasu mam pieczenie pod prawym żebrem nudności oraz nie równe ciśnienie tętnicze słodko w ustach co to może być

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się z kamicą pęcherzyka żółciowego. Proszę wykonać usg jamy brzusznej które zweryfikuje wstępne rozpoznanie.