Uczucie przemieszczania kości po złamaniu obojczyka

Witam! mam nie mały problem. 2 tygodnie temu miałem wypadek motocyklowy, złamany obojczyk. założyli mi kamizelkę dessault. Do tej pory po 2 tygodniach czuje jak kości przemieszczają się względem siebie kiedy wstaje czy kładę się do łózka. Nie boli ale martwię się czy kości się zrosną skoro się ruszają. Gdy stoję guz na klatce jest dość spory a gdy się kładę zmniejsza się. Przepraszam za błędy i proszę o objaśnienie sprawy gdyż w mojej okolicy ciezko o zaufanego fachowca. Pozdrawiam

Jeżeli po tym czasie odłamy jeszcze sie przemieszczają grozi to opóźnieniem lub brakiem zrostu, dlatego złamania z przemieszczeniem zwykle sie operuje