Uczucie pulsowania pomiędzy pępkiem a żebrami

Witam! Mam dziwne uczucie pulsownia - bardzo szybkiego - po lewej stronie brzucha na wysokosci pomiedzy pepkiem a zebrami ( w sumie blizej konca zeber niz pepka). Nie jest to bolesne. Trwa 1-3 sek ustaje i zaraz znowu pulsuje 1-3 sek. W przeszlosci mialem juz podobne uczucie pulsownia w okolicach uda, czy na nogach lub rekach, z czym bylem u lekarza, ale zmył mnie tym, ze żyły nie mogą pulsować. Dodam, ze mimo mlodego wieku mam zylatki na nogach. Boje się, że to moze byc tętniak aorty brzusznej

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stiwerdzić co może być przyczyną Pani dolegliwości. Objawy nie sa charakterystyczne, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.