Uczucie pulsowania za mostkiem u 29-letniego mężczyzny
Witam.Od jakiegos czasu cos mi skacze tuz za mostkiem po srodku,to jakby bardzo szybkie tetno widoczne na skórze,robilem USG i nic tam nie wydac bylo,aorta w porzadku.co to moze byc??to miejsce tam gdzie przeona sie znajduje tuz za mostkiem

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie zaburzeń układu sercowo-naczyniowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.