Uczucie ruchów w brzuchu 1,5 roku po cesarskim cięciu

Od pewnego czasu czuje w brzuchu cos podobnego do kopania dziecka. Jestem juz 1,5 roku po CC. W ciazy nie jestem na sto procent (robilam test z krwi). Czy to jest normalne? Czy moze jesten jakas wyczulona i moj mozg mi to wmawia? :)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, byc moze ma Pani dolegliwosci wynikają z zaburzen ze strony układu pokarmowego. Prosze zglosic sie do lekarza rodzinnego, ktory po zbadaniu Pani zdecyduje o koniecznosci wykonania badan obrazowych. Pozdrawiam.