Bóle brzucha 17 miesięcy po cesarskim cięciu

Witam,jestem 17mcy po cc i mam straszne od m-ca bole brzucha dodam ze 2razy w miesiacu mialam juz miesiaczke.nigdy nie mialam takich problemow z brzuchem czy miesiaczkami. czy to moze byc cos powaznego i byc zwiazane z porodem przez cc? prosze o porade :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.