Uczucie ściskania kolana i łydki

Od dwoch tygodni uczucie sciskania kolana i lydki. Ciezka noga jak by z olowiu . Uczucie ciagnienia od posladka do kolana. Uczucie goraca, pieczenia, ruszania -chodzenia czegos pod skora.Wszystkie objawy pojawiaja sie tylko podczas stania i chodzenia. Czy to moze byc od kregoslupa? Prosze o rady gdyz mieszkam w Angli a tutaj moj problem zostal zlekcewazony wybieram sie do polski dlatego prosze o rade jakie badania zrobic i do jakiego lekarza sie udac gdyz bede tylko tydzien.

Szanowny Panie, proszę wykonać RTG przeglądowe oraz czynnościowe odcinka lędźwiowego kręgosłupa i zgłosić się na konsultację do neurologa lub (w drugiej kolejności) do ortopedy. Pozdrawiam