Uczucie ssania w żołądku po posiłku

Witam. Mam taki problem. Otóż mam dziwne objawy w okolicach żołądka. Po zjedzeniu czegokolwiek nawet po obiedzie w ciagu pięciu minut mam dziwne ssanie żołądka które wręcz mnie oslabia. Mam wykonane badania gastroskopii kolonoskopię tomograf brzucha usg. Według tych badań jest dobrze. Mimo to dolegliwości są. Nawet najmniejszy wysiłek powoduje wręcz ze szybko słabne i drżą mi ręce. Zawroty głowy czasem sie pojawiają. Prosze o jakakolwiek informacje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza kardiologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.