Uczucie ucisku w obrębie głowy a nowotwory

od jakiegos czasu mam ucisk w glowie. przychodza mi najczrniejsze mysli do glowy przedewszystkim choroba nowotworow.nie potrafie juz nad tym panowac i popadam w bledne kolo. czuje ze nie jestem soba zawsze bylam energiczna a teraz niewiem co sie ze mna stalo.nie moge sie oderwac od tych mysli. gorzej spie mam problemy z koncentarcja i uczucie pelnosci w glowie.

Witam. Objawy mogą mieć podłoże psychogenne i wynikać jedynie z zaburzeń o typie nerwicowym. Konieczne jest jednak bezpośrednie badanie neurologiczne które wykluczy ewentualne somatyczne przyczyny dolegliwości.