Nasilanie bólu głowy podczas myśli o tętniaku

Czasami mam kucia lub jakies dziwne bole w glowie. Gdy to mi sie zdarza,bo mysle niestety o najgorszym,np.ze mam jakiegos tetniaka. I przy takich myslach bole sie nasilaja.Prosze o porade.

Witam, przede wszystkim warto sie udać na konsultacje do lekarza i wykonać badania. Jeśli zostanie wykluczona choroba, a objawy bedą sie nadal utrzymywały to proszę zgłosić sie do psychoterapeuty. Byc moze tez przezywa Pani dużo napięcia i stresu, jeśli tak to od razu moze Pani sie zgłosić do psychoterapeuty. Pozdrawiam