Czy jakaś suplementacja może mi pomoc?

Witam, Od jakiegos czasu nie moge sie skoncentrowac na czynnosci ktora wykonuje, ciagle mnie cos rozprasza. Mam milon mysli w glowie i lekki szum. Mam wrazenie ze moja glowa zaraz eksploduje. Podczas rozmowy z kims stresuje sie bo czasem brakuje mi slow i zapominam o czym mowilam. Mowie szybko i nerwowo bo nie chce nic zapomniec. Wczesniej nie mialam z tym problemow, bylam kontaktowa i towarzyska. Zauwazylam takze dziwne zmiany w moim zachowaniu, miewam depresyjne mysli bywaja dni ze po prostu mi sie nic nie chce, nie mam potywacji do dzialania. Jesli mam duzo obowiazkow na glowie, to nie wiem od czego mam zaczac, Stresuje sie i denerwuje. Zaczynam jedna rzecz a juz w glowie mysle o drugiej. Nie wiem co sie ze mna dzieje, do jakiego lekarza powinnam sie zglosic. Czy jakas suplementacja moze mi pomoc?

Szanowna Pani,

wskazana jest konsultacja neurologiczna i diagnostyka psychoneurologiczna.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś