Jak wyglądają typowe objawy migreny?

Mam 34 lata. Od 7 roku zycia miewam migreny. Sa rozne. Czasami jest to potezny bol glowy czasem pulsowanie w glowie czasem jakby klucie. Do tego dochodza bole galek ocznych, wymioty, nadwrazliwosc na halas i swiatlo. Od jakiegos czasu mam problemy z pamiecia krotkotrwala i dlugotrwala. Zapominam slow. Czasem odpowiadajac mowie slowo podobne a nie to ktore mam na mysli. Bywa ze nie moge zlozyc zdania. Dretwieja mi konczyny. Czy to wszystko to typowe objawy migreny?

Witam. Dretwienia kończyn z pewnością nie wiążą się z bólami migrenowymi i wymagają weryfikacji ich przyczyny w badaniu neurologicznym.