Problem z koncentracją, pamięcią i uczuciem pustki w głowie

Mam problem z koncentracja, pamiecia i uczucie pustki w glowie, czuje sie nieswojo, jakbym byla inna jakas. czasami nie umiem pozbierac mysli i placze slowa, mam czasami lęki zeby sie odezwac, mam uczucie jakby inni na mnie patrzyli i mysleli" jaka ona jest beznadziejna", martwi mnie to bardzo .

Proszę o kontakt ze specjalistą: psychologiem, psychoterapeutą lub psychiatrą. Nie wspomina Pani od jakiego czasu doświadcza Pani powyższych problemów. Być może są one związane z zaniżoną samooceną i lękiem przed oceną innych. Opisane trudności są bardzo ogólne i mogą mieć różnorodne podłoże. Bezpośredni kontakt ze specjalistą pozwoli na zebranie więcej szczegółów i umożliwi pomoc dla Pani.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Malwina Huńczak

Dzień dobry, czy dzieje się tak od jakiegoś czasu, czy zawsze miała pani takie objawy. Pani objawy mogą wynikać z różnych przyczyn. Zachęcam do konsultacji psychologicznej - po kilku spotkaniach psycholg będzie w stanie postawić diagnozę i omówi z panią dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.