Uczucie pustki w głowie i zaniki pamięci

Odczuwanie pustki w glowie zero mysli nic mi sie nie przypomina wszystko ulatuje mi z glowy nie pamietam rozmow zapominanie taka nicoś nie wiem jak mam funkcjonować co mowic boje sie isc do pracy przez to tak jakbym nic nie wiedziala ktos musi za mnie myslec czuje sie oslupiona jestem bardzo wyciszona az za bardzo jak ktos cos powie to umiem porozmawiać a tak sama nie , nie umiem cos wymysleć bardzo mi to przeszkadza w zyciu ten stan utrzymuje sie juz dlugo .co zrobić?

Zaburzenia pamięci i koncentracji mogę wynikać z przyczyn zarówno emocjonalnych jak i organicznych. Dlatego proszę koniecznie zgłosić się do lekarza. Po badania zdecyduje o ewentualnych dalszych konsultacjach (neurologiczna, psychiatryczna) oraz leczeniu.