Problem z koncentracją i piszczenie w głowie

czuje jakby miedzy polkulami muzgu mial jakis problem z mysleniem jakby mi cos przeszkadzalo .czesto mi piszczy w glowie czuje problem z komunikacja w muzgu.zle mysle mam problem z koncentracja i pamiecia ,mam pustke w glowie i zadnych planow na zycie

Witaj, myślę, że dobrze by było gdybyś zgłosił się do psychologa lub psychiatry, aby podjęli odpowiednie działania, które pomogłyby Ci pozbyć się tych nieprzyjemnych odczuć. Nie bój się psychiatry - wizyta u niego/niej wcale nie oznacza, że jesteś "nienormalny", albo, że od razu wylądujesz w szpitalu psychiatrycznym. To taki sam lekarz jak każdy inny, być może przepisze jakiś lek... a korzystając z pomocy lekarzy dbasz o siebie i swoje zdrowie.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Polecam konsultację z psychologiem, psychiatrą bądź neurologiem. Być może dla postawienia właściwej diagnozy i zaproponowania najlepszego możliwego leczenia będzie wizyta u wszystkich tych specjalistów.

Pozdrawiam!