Problem z pisownią a zaburzenia koncentracji

Witam, jestem 23 letnim studentem i zauważyłem w sobie coś niepokojącego. Prowadzę notatnik, często zapisuję tam różne przemyślenia. Zauważyłem, że w pisowni wyrazów popełniam dość interesujący (przynajmniej dla mnie) błąd. Mianowicie dosyć często zdarza mi się pisać wyrazy bez ostatnich liter i tak wychodzą na przykład "b" zamiast "bo", "z nim" zamiast "z nimi", "ma" zamiast "mam" itp. Czy powinienem zgłosić się z tym do jakiegoś lekarza?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizytę u lekarza rodzinnego i skierowanie do odpowiednich specjalistów (w tym neurologa). Pozdrawiam