Zalecenie przeprowadzenia badania płynu mózgowo-rdzeniowego

Czy jest zalecane przeprowadzenie badania typu badanie plynu mozgowo rdzeniowego. Podejrzewam uposledzenie umyslowe, badz schizofrenie, badz jeszcze cokolwiek innego, Moje zycie to pasmo nieszczesc, biore wszystko do siebie, przerazaja mnie ludzie, mam pustke w glowie, odczuwam dziwne prady przechodzace przez glowe, moze to skutek stresu, placzu ktory mnie napada, nieporadnosci zyciowej. Ale skad wziely sie urojenia przesladowcze, niechec do unikania wzroku, podejrzliwosc, kompletne asocjalne

Pisze Pani o wielu różnych diagnozach i pisze Pani, że to są Pani domysły, podejrzenia. Warto je zweryfikować, a może to Pani zrobić udając się na konsultacje do psychologa i psychiatry. Jeżeli będą potrzebne jakieś dalsze, bardziej szczegółowe badania, to lekarz i psycholog z pewnością je Pani zalecą.