Uczucie ucisku w oku

Witam obudzima sie rano z uczuciem ucisku w lewym oku po zerknieciu w lusterko zauwazylam ze jest mocno zapuchnięte a na powierzchni oka jest jakby przezroczysta galaretka bialko do okola jest rózowe co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny oka w badaniu nie jestem niestety w stanie stwierdzić tego jednoznacznie. Sugeruję kontakt z lekarzem POZ lub okulistą.