Jak leczyć dyskomfort w oku po operacji jaskry?

Witam serde cznie . Szukam pomocy .Jestem po operacji oka metodą viskokanaloplastik na jaskre którąmiałem 3 lata temu. Na ostatniej kontroli okazało się że mam jeszczeszwy w oku .Próbowano mi je usunąć ale wrosly sie zbyt mocno więc je skrocono nad suplem.Jednak dalej mam drapanie w oku czasem ból.Czy szwy powinne byc usunięte i czy one nie maja wplywu na pole widzenia.Operacja miala miejsce w Niemczech .Prosze o pomoc .Dziekuje za informacje.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana ponowna ocena przez lekarza okulistę i określenie możliwości diagnostyczno-terapeutycznych.