Uczucie w palcach i osłabienie w rękach a RZS

Dzien dobry, co jakiś czas bola mnie palce u stop i u dloni, uczucie takiego przejścia prądu, 2 lata temu miałam zapalenie nadtwardówki i okulista mi powiedzial, ze to moze byc pierwszy objaw RZS. Czy to uczucie w palcach i osłabienie w rękach oraz trzęsienie rak mogą byc pierwszymi objawami tej choroby?

Lek. Tomasz Budlewski

a czy są jakies obrzęki? proponuje uda się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.