Uczucie wiotkich i lekkich rąk oraz nóg

Od 3 tygodni, mam uczucie wiotkich i lekkich rąk, nóg oraz skręcania głową w prawo i lewo. Stało się to w trakcie biegania. Od stycznia tez skarżyłem się na szuranie w potylicy, podczas skręcania głowy. Leki psychotropowe na nerwice nie pomagają bo każdy lekarz wie o mojej nerwicy. Czym jest objaw lekkich rąk i nóg? Porażenie neurogenno mieśniowe? Zaznaczam że zaczęło się to po bieganiu. Nie mogę też odchylić dolnej nogi (kolana) do tyłu bo jakbym czuł ściąganie. Mam gruczolaka przysadki.

Witam,
Tutaj jest potrzebna osobista konsultacja z lekarzem neurologiem lub lekarzem.rodzinnym.
Pozdrawiam
Agnieszka Balicka