Uczucie zalegania czegoś w gardle a flegma

Dzień dobry. Mam problem od jakiegoś tygodnia. Czuje jakby coś zalegało mi w gardle, czasem jest przy migdałku czasem niżej a czasem prawie w żołądku ale cały czas coś tam tkwi.. wspomnie, że przed tym bolalo mnie gardło i migdały? Co mi dolega? Czy to flegma, której nie mogę usunąć? Jeśli tak co wspomaga wykrztuszenie tej flegmy?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem zalegania wydzieliny zapalnej w drogach oddechowych. Ułatwić jej wydzielanie może np. popularna dostępna w aptekach bez recepty flegamina.