Drapanie w gardle i kaszel

od wczoraj bolało mnie w krtani i drapalo w gardle menczyl mnie kaszel po wypiciu syropu odrywa mi się i wypuwam co to może byc
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Podane objawy związane są z infekcją wirusową górnych dróg oddechowych. Proszę wspomagać się dostępnymi w aptekach bez recepty syropami ułatwiającymi odrywanie wydzieliny, tabletkami do ssania miejscowo znieczulającymi gardło, piciem dużej ilości ciepłych płynów i oszczędzającym trybem życia.