Suchość w gardle

Witam, od kilku dni mam suchosc w gardle, najgorzej jest w nocy, czasami pomaga mi wypicie wody a czasami nie, od czego to moze byc? Dziekuje za odp.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Tego typu objawy są wynikiem działania na drogi oddechowe zimnego i suchego powietrza, charakterystycznego dla tej pory roku. Proszę starać się dbać o odpowiednią wilgotność powietrza i częste wietrzenie pomieszczeń, w których się Pani/Pan znajduje. Ulgę może przynieść również picie dużej ilości ciepłych płynów i ziołowe tabletki do ssania.