Uczucie złamanego żebra a RTG klatki piersiowej

Witam, pare dni temu na treningu kickboxingu zostałem mocno kopniety w klatkę, mam wrażenie że żebro jest złamane / pęknięte. Robiłem rentgen i z opisu lekarz stwierdził, że wszystko jest w porządku, lecz gdy ja przeglądałem to zdjęcie to wydaje mi się, że żebro jest ułamane. Tutaj wrzucam zdjęcie. http://www33.speedyshare.com/yYETZ/04472630/download/zebro.jpg

Na zaprezentowanym badaniu i oznaczeniu nie widać cech złamania żebra. Można rozważyć wykonanie celowanego badania USG - czasem ma większą czułość niż badanie RTG.