Uczucie zmęczenia i senności u 21-latki

Witam. juz przez dluzszy czas jestem ciagle zmeczona, potrafie spac po 12h a czuje sie jakbym wogole nie spala. robilam badania krwi i wszystko bylo w porzadku, zaczelam lepiej sie odzywiac, brac witaminy w miare mozliwosci i sil uprawiac sport ale nic nie pomaga. czy moglby ktos cos na to poradzic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże hormonalne. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.