Zmęczenie, senność przed miesiączką

Witam jestem 13 dni przed miesiaczka,sennosc zmeczenie a nerwy takie bym mogła zabic w afekcie .co sie dzieje nigdy tak nie mialam .Potrafie spac cały dzien i noc i ciagle zmeczona nie pracuje fizycznie.Zawroty głowy bldosc brak sił.Prosze o porade ..Dziekuje

Rozdrażnienie przed miesiączką może być spowodowane zespołem napięcia miesiączkowego- można zasięgnąć porady ginekologa jak sobie z tym radzić. Zmęczenie, senność, bladość wymagają wizyty u internisty- wykonania badń w kieunku chorób tarczycy oraz morfologii krwi.