Uczucie znużenia, senności i ból oczu podczas pracy przy komputerze

Witam! Gdy siedzę w pracy przed komputerem dłużej niż 1-2 h czuje się znużony, senny, moje oczy robią się takie ciepłe i pieką przy stykach z powiekami. Do tego nie mam ochoty robić nic innego, czuje, że nie mam na to siły i ciężko mi coś przemyśleć lub skoncentrować się po prostu czuje się jakby mój mózg się wyłączył ;/ strasznie przeszkadza mi to w efektywnej pracy co to możę być? Jak to pokonac?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć problem w obrębie narządu wzroku. W tym celu proszę udać się na wizytę do lekarza okulisty. Do poradni okulistycznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.