Uczulenie na wszystkie kosmetyki

witam serdecznie mam 23 lata moj problem polega na tym ze jestem uczulona na wszystkie plyny zele emulsje na mydla do higieny intymnej myje sie ogolnie sama woda ale mam tez mastke ktora pasowalo by usunac ale skoro myje sie woda jak inaczej i bezpiecznie moge ja usuwac przy podmywaniu sie,prosze o solidną porade,z góry dziękuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Czy próbowała już Pani stosować wszystkie preparaty do higieny intymnej dostępne na rynku? Jeśli tak, sugeruję stosowanie hipoalergicznych emolientów dla dzieci. Wprawdzie nie są to preparaty dedykowane higienie intymnej, ale ich skuteczność myjąca jest wysoka.