Udary mózgu a problemy z erekcją

Mąż ma problem z erekcją , mimo chęci do współżycia.Jest po przebytych udarach niedokrwiennych mózgu. Ostatni udar w sierpniu 2014. Ma 64 lata i przyjmuje leki na ciśnienie i przeciwzakrzepowe. Jak można rozwiązać ten problem.Czy można wspomagać się farmakologicznie ? Jeśli tak to jakimi specyfikami , żeby nie zaszkodziły. Mąż jest w pełni sprawny fizycznie, nie ma żadnych niedowładów , jest samodzielny , tylko mowa czasami jest trochę bełkotliwa ale nie zawsze. podaję imail miragwiazda@ o2.pl

Proszę koniecznie rozmawiać z Neurologiem leczącym
Ważne jaki stan ogólny, jakie inne obciążenia? skoro po udarach i na lekach przeciwkrzepliwych
Rozmowa z seksuologiem
Leki możliwe, ale trzeba uwzględnić obciążenia chorobowe i inne leki....
Niektóre leki mogą mieć niekorzystny wpływ.

Pozdrawiam