Uderzenia gorąca a miesiączkowanie podczas menopauzy

Czy kobieta która ma 52 lata i już 2 lata temu miała uderzenia gorąca jeszcze miesiączkuje ? Chodzi o moją starszą siostrę, trochę głupio się wprost o to zapytać.

Dzień dobry!

Nie wiadomo. Może być zarówno przed, jak i po menopauzie. Jeśli jest to dla Pani ważna informacja, a relacja z siostrą jest na tyle bliska, że możecie porozmawiać na ten temat - jedynym sposobem, żeby się tego dowiedzieć, jest ją zapytać.

Pozdrawiam!