Uderzenie w głowę podczas szybkiej jazdy samochodem a konieczność RTG

witam, dwa miesiące temu uderzyłem się w głowę podczas szybkiej jazdy samochodem, ja jako pasażer..na drugi dzien wymiotowałem raz, bolała mnie głowa u lekarza nie byłem...w późniejszych dniach żadnych niepokojących objawów normalnie funkcjonuje, uprawiam sport itd. za tydzien mam MR głowy z powodów neurologicznych.Czy jest sens robienia jeszcze zdjecia rtg skoro objawy nie nasilily sie? Proszę o odpowiedz pozdrawiam

Może przebył Pan lekki wstrząs mózgu, jeśli był silny uraz
Skoro planowane MRI! dlaczego?
to nie ma sensu wykonywać badania RTG głowy...
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, obejrzenie wyników,
Pozdrawiam