Uderzenie w główkę 5-miesięczne dziecko

Witam, Nie wiem co robić. w Poniedzialek przy podnoszeniu mojej 5 miesiecznej córeczki nieświadomie i naprawde niechcący uderzyła główką w sufit dodam ze mamy pokój na poddaszu. Po uderzeniu chwilke popłakał ale przestała obserwowałam ja cały czas czy nie ma jakiś niepokojących objawów. Normalnie bawiła sie jadła piła ale póżnym popołudniem miała podwyzszoną temperature była bardzo marudna i ma dość ciepłą główkę. czy to może być spowodowane tym uderzeniem? Prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

U małych dizeci może to być reakcja na uraz głowy. Zawsze w przypadku wątpliwości lepiej skontaktować isę z pediatrą.