Uderzenie w kość piszczelową

Mam 14 lat i mam problem grając w piłkę nożna na wf koleżanka bardzo mocno kopła mnie w kość piszczelową oczywiście nie zrobiła tego specjalnie chciała kopnąć w piłkę a niestety kopła mnie w kość piszczelową bardzo mnie bolała noga i boli nadal jak idę czy mogę mieć złamaną kości piszczelową ?
14 LAT ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Odpowiedź na to pytanie będzie możliwa po wykonaniu badania RTG piszczeli.
Nie ulega jednak wątpliwości, że każdy uraz piszczeli jest wyjątkowo bolesny, gdyż przednia część kości piszczelowej znajduje się tuż pod skórą, a otaczające ją tkanki stanowią cienką warstwę.
Wskazana konsultacja ortopedyczna.