Uderzenie w udo i utrzymujący się siniak

Dzień dobry mam 20 lat, pare ladnych miesiecy temu jakos w czerwcu uderzylam sie w wewnętrzna stronę uda. Oczywiście zrobił mi sie okropny duzy krwiak,nie zmartwilo mnie to...jedynie fakt ze bardzo dlugo sie utrzymywal i teraz w tym miejscu mam brazowa plame po nacisku to miejsce nadal boli. Dodam ze po upadku mialam problem z chodzeniem prawdopodobnie urazilam sciegno.

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi udzielić pomocnej odpowiedzi bez możliwości ocenh stanu mkejscowego oraz przeprowadzenia badania. Możliwe, że doszło do trwałego uszkodzenia mięśnia lub innych struktur aparatu ruchu. Sugeruję kontakt z ortopedą.