Upadek na jedną stronę ciała a obrzęk

Witam, w październiku przewróciłam sie na chodniku. Caly ciężar ciała przy upadku poszedł na prawa stronę. Wyprostowana kończyna gorna i kolano zbite. Od tego czasu bardzo mnie boli kiedy zginam rękę w łokciu i grzbietowo w nadgarstku. Pełne zgięcie bez bólowe jest niemożliwe. Nie bylam u lekarza ani usg bo nie bylo obrzęku ani nic na poczatku nie bolało.

Radzę w tej sprawie jednak udać się na konsultację najlepiej do ortopedy skoro występują nadal dolegliwości mimo braku obrzęku. Bez bezpośredniego badania, bez badań dodatkowych np. RTG czy też USG nie określę jaki jest stan obecny narządu ruchu po urazie.