Upadek na rękę i problem z nadgarstkiem

Dzień dobry,ma pytanie przewróciłem się na lewą ręke na drugi dzień ręka w nadgarstku zaczeła mi opadać ,niema obrzęku ani mnie nie boli jak sobię z taką dolegliwoscią radzić ,z góry dziękuję za jakąś porade.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zalecam wizytę u lekarza ortopedy, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania ustali, czy nie doszło do uszkodzenia struktur ręki. Pozdrawiam.