Upadek ze schodów a rak piersi

witam....wczoraj tj.04.10.2013 prowadzac coreczke do szkoly spadłam brzuchem po schodach ,,,upadajac na piersi...sa ptluczone i bardo bola,,,maja siniki....czy od takiego urazu z czasem moge dostac raka pieri? tak bardzo sie martwie i boje a mam juz 37 lat:-/
KOBIETA ponad rok temu

Witam. Urazy nie zwiększają prawdopodobieństwa powstania nowotworów piersi, nie ma Pani powodów do niepokoju..