Upadek ze schodów w ciąży i krwawienie - czy powinnam się obawiać?

Obecnie jestem w 10 tygodniu ciąży. Bardzo się martwię, ponieważ 3 dni temu poślizgnęłam się na schodach i spadłam na pupę (byłam u położnej i stwierdziła, że wszystko jest ok).
Wczoraj, gdy wróciłam z pracy, poczułam wilgoć i poszłam to sprawdzić do toalety. Na papierze toaletowym było dużo czerwonej krwi. Od razu pojechałam do szpitala. A że mieszkam w UK nic z tym nie zrobili. Pobrali mi krew i mocz, i kazali jechać do domu i odpoczywać.
Dodam, że to krwawienie było jednorazowe, gdy wróciłam do domu, już go nie było. Pojawiły się tylko brązowe plamki przy podcieraniu.
Bardzo proszę o pomoc.

Dzień dobry!
Taki upadek raczej nie powinien spowodować poronienia, chociaż krwawienie nie powinno być zlekceważone. Powinna mieć Pani wykonane badanie USG (potwierdzające żywą ciążę) - w warunkach polskich nikt by Pani nie puścił do domu bez tego badania.
Z poważaniem